Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (Beklemeden Konuş)

Müşteri hizmetleri ile beklemeden konuşma yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bu nedenle cep telefonu ve internet sektöründe önemli firmalardan biri olan avea müşteri temsilcisine ulaşmak isteyebilirsiniz. Sizlere bugün avea müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda bilgiler vereceğiz. Bu sayede temsilciler ile beklemeden konuşabilirsiniz.

Avea Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Avea yeni adı ile Türk Telekom gsm operatörü olup, ülkemizde faal olarak hizmet veren büyük firmalar arasında. Türk telekom, avea şirketini bünyesine kattıktan sonra tüm müşterileri artık kendi bünyesinde hizmet vermeye başladı. GSM ve internet gibi önemli kısımların da hizmetini sunan Türk telekom, müşterilerinden gelen şikayet ve önerileri de dikkate almaktadır. Bu nedenle avea hatları ile alakalı sorunlar yaşayanların 444 1 500 numarasından iletişim kurması amaçlanmıştır. Son yıllarda ise sesli yanıt ile sorunlara anlık çözümler sunan avea bu alanda giderek başarısını artırmayı hedefler.

Müşteriler ise avea müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Bu nedenle direk bağlanma onlar adına çok faydalı olacaktır. Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma ile tuşların hangileri olduklarını merak edenler aşağıdaki ekrandan kolayca öğrenebilir. Bu sayede zaman harcamadan çok hızlı bir şekilde avea müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Ücretsiz

Öncelikle “444 1 500” numarayı arayın.

Ardından “2-0” tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. veya

Hattınız avea değil ise direk “2-2-0”tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.

Avea resmi sitesi avea.com.tr olup, bilgi almak ve şikayetlerinizi dile getirmek isteyenler ; avea , ttnet ve türk telekom markalarının tamamı tek marka olan türk telekom bünyesine geçti. Bu nedenle konu hakkında bilgileri ilgili sitede bulabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:


Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar Hakkında: Banka kredisi finans kredi
Bankacılık sektöründe derin analizleri sizler ile buluşturan '' İbrahim YAVUZ '' borsa, forex, emtia gibi önemli yatırım araçlarında da bilgi vermeyi amaçlar.
İlginizi Çekebilir
  • Deniz Gezmiş Banka Soygunu

    Deniz Gezmiş Banka Soygunu

Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Gökhan

    24 Ocak 2018-15:42

    Hocam bu konu da büyük sıkıntı yaşıyordum. İhtiyacım olduğu zaman aradığım da bir türlü ulaşamıyordum şu lanet olası müşteri hizmetlerine. Yazdığınız adımları uygulayarak deneme yaptım ve direk müşteri hizmetleri karşıma çıktı ve işimi kolayca hallettim.

    Gökhan did not rate this post.
Kredi notu öğrenme