Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

SORUMLU MÜDÜR

EDİTÖRLER

REKLAM REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

HUKUKİ İŞLER

ALTYAPI ve TEMA

Bilgi ve Destek Hattı

 

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar:

UYARI
“kredifinans.org internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı ERGANİ BASIN VE YAYIN’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 kredifinans.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kredifinans.org ’e aittir. kredifinans.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kredifinans.org ’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kredifinans.org ’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kredifinans.org ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the habereylul.com . However, sometimes the kredifinans.org uses third parties to process your information. habereylul.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kredifinans.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kredifinans.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kredifinans.org and its services. When you use kredifinans.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kredifinans.org cookies section of our full Privacy Policy.

Sayfa başına git